KONST / Litografier / Färglitografi 14413406
nr 1441 3406
Bo Swenson
(f. 1932), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 185/195, yttermått inklusive ram: 79x60 cm
Bo Swenson, svensk målare och grafiker född i Stockholm 1932.
Utrop:
600 kr
Såld:
700 kr
måndag 10 januari 2022
kl 20:04:27
100 kr
200 kr
200 kr
200 kr (Budbetjänt)
250 kr
300 kr
350 kr
400 kr
450 kr
700 kr